نشست کتابخوان

هوالجلیل

 

سلام

وای که این روزا چقدر سرم شلوغ شده. چقدر برنامه برای آدم میزارن. سه شنبه یعنی 3 شهریور قراره که یه نشست کتابخوان تو کتابخونه امام صادق علیه السلام برگزار بشه. شرکت کننده ها باید بیان و در مورد کتاب انتخابی خودشون صحبت کنن و اونو به دیگران معرفی کنن. یه جور پیش درآمد یا تمرین برای برنامه مرداد ماه هست که از اداره کل هماهنگ شده و کلی دنگ و فنگ داره. به قول خودم این جلسه ی سه شنبه یه جور تمرین یا بازی دوستانه است قبل از مسابقات جام جهانی خخخخخخخخخخ

هیچی دیگه به منم گفتن که باید بیام و حتما هم باید کتاب معرفی کنم. کلا بساطی شده ها. میگم حالا نمیشه من نیام یا کتاب معرفی نکنم (کلاس گذاشتن الکی) میگن نه اتفاقا تو باید (تاکید بسیار شدید روی این باید داشتن) معرفی داشته باشی.

هیچی منم یه کتاب انتخاب کردم که برم معرفی کنم دیگه. اسمش هست «اقیانوس مشرق» که «مجید پورولی کلشتری» اونو نوشته. دوتا دلیل داره این انتخابم: یکی اینکه این کتاب جزء آخرین کتاب هایی هست که خوندم و هنوز موضوعش و بعضی قسمت هاش تو ذهنم پر رنگه. تقریبا یه ماه پیش خوندمش. دلیل دومش هم اینه که در مورد امام رضا هست که بی مناسبت با این ایام نیست.

دیگه همین دیگه. توکل به خدا ببینیم چی میشه.

/ 4 نظر / 38 بازدید
یه همکار

سلام آقای پازوکی. صبح بخیر. از بچه های بوکی و همکارتون هستم .البته من تا امروز نمی دونستم همکارتون هستم.تصادفا وبتون رو دیدم و خیلی خوشحال شدم.[لبخند] نشست کتابخوان توی استان ما هم برگزار شد و آقای مختار پور هم با ما یک نشست صمیمانه داشتند.اون کتابی رو هم که می خواین معرفی کنید کتاب بسیار خوبیه.البته من نخوندم اما توی همون نشست معاون اداره مون معرفیش کرد داستانش برام جالب بود و تا آخر با دقت گوش کردم :شخصیت اصلی داستان جوانی که به دنبال چشمه آب حیات است، در بیایانی گرفتار می آید و به عنایت امام رضا ع از بیابان نجات پیدا کرده و با پیرمردی از شیعیان امام آشنا می شود. در مسیری با پیرمرد همراه می شود و با او و دیگران درباره امام رضا علیه السلام و مسئله امامت گفت و گو می کند. این رمان بر پایه کتب حدیثی معتبری چون کافی، ارشاد و ... بناشده است. براتون آرزوی موفقیت می کنم. یا علی.

انارک

بسلامتی ان شاء الله ... کتاب مناسبی انتخاب کردین....

سمیرا

سلام آقا امین ایشالا موفق باشین من ک خیلی وقته کتاب نخوندم خیلی دلم میخاد برم کتابخونه تو آرامش بخونم حیف وقت ندارم:(