سرزمین جاوید

هو الحفی

 

سلام

همانطور که در جریان هستید قبلا یک سری مطالبی میذاشتم به اسم «شگفتی های زمین» که از نقاط مختلف دنیا بود.

بعضی از شما دوستان اعتراض کردید که چرا از ایران خودمون چیزی نمی نویسی با اینکه جاهای زیادی داره.

الآن که در خدمت شما هستم مطالبی که از قبل در مورد شگفتی های زمین داشتم تموم شده و اگه بخوام بازم ادامه بدم باید وقت صرف جمع آوری اونا کنم. برای همین تصمیم گرفتم که این وقت رو بذارم روی جاهای مختلف ایران. تا هم شما به خواسته خودتون برسید هم اینکه من هم همراه شما با جاهای مختلف کشور عزیزمون آشنا بشم.

چون در حال خوندن کتابی تاریخی در رابطه با ایران به اسم «سرزمین جاوید» نوشته مرحوم «ذبیح الله منصوری» هستم، اسم این سری از مطالب رو میذارم «سرزمین جاوید».

پس منتظر سری جدید مطالب تحت عنوان «سرزمین جاوید» با موضوع مکان های دیدنی و گردشگری ایران باشید.

اگه نظر خاصی در این زمینه دارید یا مکان خاصی مد نظرتون هست که دوست دارید در مورد اون مکان بدونید یا قصد دارید معرفی کنید، در خدمتون هستم و در حد توان تلاش خودم رو می کنم.لبخندچشمک

/ 5 نظر / 13 بازدید
sky

چه عجب بالاخره رفتین سراغ جاهای دیدنی ایران؟؟

نگار

منتظر مطالب ارزشمند شما هستيم.[گل]

دنیای من

سلام ی پیشنهاد، دوستان هر کدوم از یک منطقه از کشور هستن، هرکی بیاد به شما جاهای دیدنی شهرش رو بگه و بعد شما تحقیقات بیشتر رو انجام بده، خواستی عکسی بذاری، بذار، اینطوری فکر میکنم کار شما آسانتر میشه چون هدف واست تعیین شده و هم مایی که وبتون رو میخونیم مشارکت داریم و باعث میشه با هیجان و ذوق بیشتری مطالب رو دنبال کنیم، میتونید نظرخواهی کنید ببینید چن نفر موافقن بعد ایده رو انجام بدید:)

یک بیننده

سلام خیلی چرت واقعا فقط فیلمش عالی دیگه هیچی.بابای[قهقهه]